isrc.ifro.ir > صفحه اصلی
  صفحه اصلی     سه شنبه 3 اردیبهشت 1398   ورود  
خبر
رویداد ایده ها و استارت آپ های شیلاتی استان بوشهر
دو شنبه 10 دی 1397
اولین رویداد ایده ها و استارت آپ های شیلاتی استان بوشهر به محوریت پژوهشکده میگوی کشور و با همکاری خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر و پارک علم و فناوری خلیج فارس و با همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی –پژوهشی،


اولین رویداد ایده ها و استارت آپ های شیلاتی استان بوشهر بهمحوریت پژوهشکده میگوی کشور و با همکاری خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر و پارک علمو فناوری خلیج فارس و با همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی –پژوهشی، دستگاه هایاجرایی بویژه اداره کل شیلات استان بوشهر، اتحادیه های شیلاتی و بخش خصوصی اجرا خواهدشد. این رویداد با هدف شناسایی و ایجاد بانک طرح ها و ایده های نوآورانه شیلاتی، تسهیلو توسعه کسب و کار خلاقانه و معرفی به سرمایه گذاران برگزار می شود.

این رویداد در دو بخش ایده های نوآورانه و طرح های استارت آپیبرگزار خواهد شد.

شرکت در این رویداد برای همه افراد از جمله؛ دانش آموزان، دانشجویان،دبیران، استاتید، فعالان صنعت صید و آبزی‌پروری شیلاتی و کلیه اندیشمندان استان بوشهرآزاد است.

جهت ارسال ایده ها و طرح های استارت آپ، پس از عضویت در سایترویداد به آدرس http://bufis.areeo.ac.ir، دربالای صفحه گزینه صفحه شخصی را انتخاب نموده، سپس گزینه ارسال و پیگیری مقاله را انتخابمی نمایند. فرم مورد نظر را از بخش راهنمای نگارش و ارسال مقاله دریافت نموده و ازطریق گزینه ارسال چکیده مقاله جدید، ایده یا طرح خود را ارسال فرمایند.

ایده های اولیه پس از ارائه در پیش رویداد اول که در تاریخ17 دی 1397 برگزار خواهد شد، داوری خواهند شد. ایده پردازان برگزیده مرحله اول با حمایتعلمی شتابگران کسب و کار (منتورها)، طی یک دوره یک ماه به توسعه ایده اولیه خواهندپرداخت و در پیش رویداد دوم که در تاریخ ۲۷بهمن ۱۳۹۷برگزار خواهد شد، داوری مرحله دوم ایده های توسعه یافته اجرامی شود.

طرح های استارت آپی شیلاتی نیز طی یک مرحله و همزمان با مرحلهدوم داوری ایده های توسعه یافته در تاریخ ۲۷بهمن ۱۳۹۷بررسی خواهند شد.

نهایتا در تاریخ ۲اسفند سال جاری، همزمان با مراسم اختتامیه چهارمین همایش ملیمیگو، طرح های استارت آپی شیلاتی برگزیده استان بوشهر معرفی خواهند شد. به ایده هایبرتر هر مرحله و نهایتا طرح های استارت آپی برگزیده جوایز ارزشمندی اعطا می شود.

 

محورهای رویداد:

  1. کسب و کار، شیوه های تامین مالی، صادرات و بازاریابی دیجیتال
  2. ارزش افزوده، استفاده مجدد از آب، پسماند و ضایعات
  3. شیوه های نوین صید، پرورش و فراوری آبزیان
  4. انرژی های تجدید پذیر و فناوری های سبز


تعداد بازديد:112
Copyright (c) 2019 isrc.ifro.ir
Powered by taJan System Co